Почетна / Сапуници / Видео | Вака изгледа кога ќе се налути негативката од „шпанските серии“

Видео | Вака изгледа кога ќе се налути негативката од „шпанските серии“

ТВ новелата “Мојата слатка Валентина” неколкупати се емитуваше на локалните телевизии ширум земјава, а одамна и на Канал 5 телевизија. Интересна и динамична приказна за дебелата хероина Валентина чија цел е да се справи со злобата и сплетките на нејзината тетка Олимпија.

Како изгледаше Олимпија кога ќе се налути, погледнете од следното видео :

Оваа и режисери и камермани и костимографи и оној што го држи микрофонот одозгора гарант го има шамарано 🤷‍♂️

Gepostet von Kristijano Kris Manev am Dienstag, 25. Februar 2020

Повеќе шлаканици веројатно ни самите немате видено во животот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Невиден наплив на турски серии во Србија, Бугарија, Хрватска, Босна

Како никогаш претходно, српските телевизии откупуваат и емитуваат турски серии. Ако во Македонија одамна помина …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!