Дневни Архиви: 08/05/2019 | 19:51

По завршеток на прва сезона, ТВ 24 со реприза во ист термин

По премиерно емитување на првата сезона од руската хумористична серија “Гранд”, ТВ 24 во ист термин со повторна реприза на серијата. Од вторник до петок во 18.30 часот, телевизија 24 нѝ ја репризира најновата руска продукција за згодите и незгодите на персоналот вработени во еден хотел. Во продолжение ве потсетуваме …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!