Почетна / Филм / Мел Гибсон за Божиќ на Телма во „Dragged аcross concrete″
23.50 часот, Телма телевизија, 7 јануари

Мел Гибсон за Божиќ на Телма во „Dragged аcross concrete″

Брет Риџман и Ентони Лурасети се двајца детективи кои се суспендирани од должност кога протече видео од нивното однесување кон криминалец. Со малку пари и без големи можности, огорчените полицајци се осудени да влезат во светот на криминалот за да ја задоволат својата правда. Наместо тоа, тие наоѓаат многу повеќе проблеми отколку што имале порано.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Даниел Крег во воената акција „Пркос“ во сабота на МРТ 1

Снимен според вистинска приказна, „Пркос“ е исклучителна приказна за семејството, честа, осветата и спасувањето во …

error: Содржината е заштитена!