Дневни Архиви: 09/05/2019 | 19:42

Мини концерт на Џенан Лончаревиќ во Central park – Скопје

Во сабота на 11 мај, во најдобриот летен клуб Централ Парк во Скопје, свој мини концерт ќе одржи српскиот пејач Џенан Лончаревиќ. Влезниците за концертот по цена од 250 денари, можете да ги обезбедите на влез, на 11 мај. Откако пред два месеци, го освои второто место на Беовизија (српскиот …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!