Почетна / Телевизија / Големиот брат / „Големиот брат“ завршува во понеделник на 6. мај

„Големиот брат“ завршува во понеделник на 6. мај

 

Во понеделник ќе се случи последното исфрлување од куќата на „Големиот брат“. Следното исфрлување ќе биде полуфинална борба, а на 6. мај ќе се случи финалето во кое ќе се дознае кој од станарите ќе освои 50.000 евра. Последните номинации го донесоа името на Анета Наковска, веројатноста е голема дека ќе излезе, но сепак на публиката е да одлучи. Останати номинирано се Маја Николиќ, Венди, Топ и Славко.

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!