Почетна / Сапуници / Видео | Шок за гледачите – бомба на крајот од „Забрането јаболко“

Видео | Шок за гледачите – бомба на крајот од „Забрането јаболко“

Вечерва, Канал 5 телевизија ја емитуваше последната епизода за оваа сезона на авангардната драма “Забрането јаболко”.

Неочекуван завршеток ги шокираше гледачите кои со големо внимание ја проследија и оваа, последна епизода од оваа сезона на серијата. Завршницата ја одбележа вистинска бомба во вилата.

Бомба која никој не ја предвиде. Бомба која очигледно ќе ги запечати животите на вашите најомилени хероини. Бомба која експлодира пред очите на Јилдиз, Ендер и Хасан Али.

Кој умира, а кој ќе се спаси по оваа експлозивна епизода од “Забрането јаболко”? За која од опасните дами завршува приказната крај Босфорот?

Каков воопшто ќе биде текот на дејството, дознаваме во следната сезона, чии најнови продолженија ќе започнат со емитување во Турција дури на есен.

Во продолжение, погледнете ги ексклузивните последни сцени и големото финале со големата експлозија :

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Време е да паднеме во „Замка“, нова серија на Канал 5

Умут, маркантен и храбар човек, во потрага по правда за своето семејство но и за …

error: Содржината е заштитена!