Почетна / Филм / Нов простор на Инстаграм за филмски новости и српски ТВ откритија

Нов простор на Инстаграм за филмски новости и српски ТВ откритија

Најновите информации и вести за домашните канали во Србија од сега на едно место. Инстаграм профилот на TV PLUS ќе ве информира за сите новости поврзани со домашните емисии, серии но и странски содржини кои ќе се прикажуваат на телевизиите во соседството.

Освен TV Plus, ТВ Пакет започнува соработка и со Serial Agent, место кое ќе ги претстави сите филмски новитети, како на малите екрани во Србија, така и низ кино салите.

Кои се актуелни филмски наслови и што ќе го привлече вниманието и на вас, следете на Инстаграм профилите на TV Plus и Serial Agent.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Данската историска романса „Кралска афера“ на 14 јуни на Телма

Во 1767 година, британската принцеза Каролин е венчана за лудиот крал на Данска, Кристијан VII. …

error: Содржината е заштитена!