РЕКЛАМИРАЈТЕ СЕ ОВДЕ

Последни новости

Плејбојот сега се кае!?

Натпреварувачот во контроверзното реално шоу “Парови” кој пред неколку денови симулираше секс пред очите на својата девојка, сега тврди дека му е жал поради таа жешка акција.   Далибор Ристиќ во реалното шоу “Парови” влезе со партнерката Марија Богуновиќ, но неа ја заборави веднаш штом скокна во базентот со танчерката …

Повеќе »

Бомба-брашно за Ким!

 Се чинеше дека во тек е само уште едно обично позирање на црвениот тепих, се додека кон ѕвездата на вечерта не се затрча анонимната жена носејќи во рака вреќа полна со брашно која ја “пукна” од главата на шокираната старлета.   Имено, 30-годишната ѕвезда од телевизиските шоуа, Ким Кардашиан, беше …

Повеќе »

YouTube ја забрани Мадона!

Поп кралицата Мадона го објави спотот за својот нов сингл Girl Gone Wild кој е толку провокативен што на YouTube нема да можат да го гледаат оние што имаат помалку од 18 години!     Ваквата одлука YouTube ја донесе откако проценија дека спорниот новоизлезен спот содржи премногу сексуални сцени …

Повеќе »

Саваш под нишан!

 Уште само десет епизоди не делат до големото финале на најгледаната серија на Балканот. Последните епизоди носат случувања какви што само може да се очекуваат од оваа драма, Саваш е повторно под нишан, но овој пат човекот којшто го впери пиштолот во него е Јавуз. Дали Саваш повторно ќе има …

Повеќе »

Шпанија на Евровизија

21/43  ШПАНИЈА Изведувач: Pastora SolerПесна: ‘Quedate conmigo’Финале (26/05/2012)   Во последниве неколку години може да забележиме дека земјите од Големата петорка навистина се трудат да испраќаат квалитетни песни, и со тоа да ја оправдаат привилегијата што одат директно во финале. За разлика од минатата година кога имаа евтина шпанска песна, …

Повеќе »

Невнимателноста на Сител

  Кога го видовме она што следува во видеото подолу, не знаевме што се случува со нас, дали сме во пијана состојба, дали халуцинираме или пак сме добиле моќ да го вратиме времето? За среќа денешните услуги на операторите ни ја олеснија работата, па така будната екипа на ТВ Пакет …

Повеќе »

Бурни времиња – понеделник

Хит серијата “Бурни времиња” започнува во понеделник во 20.20 часот на Сител теелвизија, а со неа пристигнува и малиот Осман. Кој е Осман? Погледнете во форшпанот подолу.         Chris | ТВ Пакет

Повеќе »