Почетна / Сапуници / Видео | Погледнете ја Мерием во жешка секс сцена со нејзиниот колега

Видео | Погледнете ја Мерием во жешка секс сцена со нејзиниот колега

Овој викенд на телевизија Сител ќе се емитуваат последните епизоди од турската драма “Мерием”. Крај на маката за нашата Мерием. Се надзира ли среќна завршница за нејзината љубов со Саваш или негативецот Октај ќе приреди крај за паметење, дознаваме во финалето на “Мерием”.

Aјџа Ајшин е актерката која се прославува со главната улога во серијата. Благодарение на нејзината глума, по завршување на серијата, многу продуценти се обидоа да ја ангажираат во нови телевизиски и филмски остварувања. Сепак, моментално, актерката која ја толкува Мерием е актуелна со мини серијата на Нетфликс, “Заштитник” каде партнер ѝ е Чагатај Улисој (Емир од “Фериха”). Во новата серија, Мерием ја гледаме во сосема поинакво светло. Наместо невина и наивна, овде е веќе смела да изглуми поескплицитни сцени. Погледнете ја нејзината секс сцена со колегата од серијата :

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ѕвездата на „Азра“ и „Фазилет“ во нова играна серија на Сител

Секој сака да сака, и војник и морнар, и сиромав и богат. Тоа не се …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!