Дневни Архиви: 07/10/2021 | 21:21

Викенд попладневен хумор на Сител со руската комедија „Роднини бегалци“

Нова приказна за две семејства. Едните живеат едноставно, другите богато. Првите чесни, вторите измамници. Сепак нивните деца Дима и Јулија се вљубени и ќе направат сè за да ги смират овие семејства. Секоја сабота и недела на Сител во 16.30 часот следува попладневна смеа со руската комична серија за “Роднините …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!