Дневни Архиви: 08/10/2021 | 11:56

Откако стана мајка, Симона се враќа на музичката сцена со нов сингл

По пауза од скоро година и половина од музичката сцена, нашата позната  пејачка и доктор дерматолог Симона Поповска со нов сингл. Причини за оваа пауза се остварувањето на Симона како мајка и донесувањето на свет на синот Никола. Тоа е едно слатко и убаво бебенце кое многу личи на убавата …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!