Дневни Архиви: 14/10/2021 | 20:26

Соочување на Данела, Шилегов и Камиказа во „Само вистина“

Петок е последен ден од изборната кампања за првиот круг од локалните избори, а во “Само вистина” на 15 ти октомври, копјата за главниот град ќе ги „кршат“ Данела Арсовска, Петре Шилегов и Петар Георгиевски. Кој што ќе вети на последниот ден од кампањата? Дали оваа дебата е пресудна за …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!