Почетна / Серии / Викенд попладневен хумор на Сител со руската комедија „Роднини бегалци“

Викенд попладневен хумор на Сител со руската комедија „Роднини бегалци“

Нова приказна за две семејства. Едните живеат едноставно, другите богато.

Првите чесни, вторите измамници. Сепак нивните деца Дима и Јулија се вљубени и ќе направат сè за да ги смират овие семејства.

Секоја сабота и недела на Сител во 16.30 часот следува попладневна смеа со руската комична серија за “Роднините бегалци”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Оваа есен на Телма ја следиме крими серијата за мексиканските „Наркоси“

Po Колумбија, продуцентите на “Наркос” се преселија во Мексико. Како започна и како се развиваше …

error: Содржината е заштитена!