Дневни Архиви: 19/10/2021 | 11:19

Октомвриска филмска треска

Се прашувате за кои филмови да издвоите време овој месец? Еве три предлози. Почнете со „Космички грев“ Американски научно -фантастичен акционен филм во режија на Едвард Дрејк, во кој глумат незаменливата ѕвезда Брус Вилис како Џејмс Форд и Френк Грило во улога на Генералот Рајл. Во 2524 година, четири века …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!