Дневни Архиви: 24/10/2021 | 18:25

Ексклузивно во Македонија доаѓа феноменот што го потресе Балканот

Те сакам. Бескрајно те сакам. Со сето срце, со сета своја душа… Ме излуде со еден поглед, со една насмевка. Почнав да сонувам, постојано да мислам на тебе. Секој ден те гледам. И станувам сé посигурна во љубовта кон тебе. Кога ќе ме погледнеш, почнуваат да летаат пеперутки пред мене, …

Повеќе »

Прајмтајм серии | Термини на емитување и броеви на епизоди

Термини на емитување и броеви на епизоди за до недела 31.10.2021   ДЕВОЈКИТЕ ГИЛМОР – 4. сезона Термини на емитување : понеделник – еток 22:00 ( премиера ) Продукција : Warner Bros-The CW, САД, 2000-2007 Број на епизоди : 14 / 22   СВЕТОТ НА ДОЈЛ – 5. сезона Термини …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!