Почетна / Сапуници / Романтичарот: „Сакам да имам многу секс, млад сум и затоа пробувам сè“

Романтичарот: „Сакам да имам многу секс, млад сум и затоа пробувам сè“

Турската ѕвезда Џан Јаман, познат по улогата во комичната романса “Романтичарот” за себе вели дека нема срам што имал многу врски во неговиот живот со убави жени.

-“Имам право да испробувам сè. Млад сум, имам желби, и затоа сакам различни сексуални искуства”.


Тој продолжи: „Како и секој маж, и жените ме искушуваат, барам да им пријдам и да имам секс со нив и не гледам ништо страшно во однос на ова прашање“.

Јаман на тоа ќе додаде: „Сите имаме желби, но во исто време не влегувам во минливи врски, ниту изневерувам и останувам со девојката во текот на целиот мој однос со неа“.

Зборовите на Џан разбеснија некои од неговите арапски и турски обожаватели поради неговите смели и провокативни ставови за сексот и животот.

Исто така, критики доби и за неговата изјава дека сексуално ја посакува неговата колешка од “Романтичарот”, за што веќе и пишувавме.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Освен „Грешници“, и „Крваво цвеќе“ обновена за уште една сезона

Маратонската турска сапуница “Крваво цвеќе” доби зелено светло за нова трета сезона. Откако веќе беше …

error: Содржината е заштитена!