Дневни Архиви: 26/07/2020 | 12:08

Фото | Што прави убавиот Џенк од „Азра“ кога не е пред камерите?

30 годишниот Алп Навруз го гледавме во улогата на Синан во босфорската драма за “Ќерките на Фазилет”, а сега гледачките повторно уживаат во неговиот заводлив поглед преку главната машка улога на Џенк во турската хит драма „Азра“ . Џенк е наследник на големото царство на семејството Челен во Истанбул и …

Повеќе »

Видео | “Безобразно “, летна и жешка авантура на Роберт и Дејан

Со потенцијал за вистинско летно музичко освежување на нашата мкд сцена , песната “Безобразно” конечно деновиве добива своја промоција , во која се раскажува интересна приказна за една девојка како блефира и заведува двајца дечковци. Приказната има интересен сплет и убави моменти, а тоа што е безобразно ќе го дознаете …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!