Дневни Архиви: 19/07/2020 | 13:26

Квиз шоуто „Листа за 300“ од сега секој работен ден во 18 часот на Сител

Нови, премиерни емисии од лиценцираното квиз шоу „Листа за 300“ на Сител телевизија. Секој работен ден, од понеделник до петок во 17.50 часот, паровите во емисијата ќе се борат за високи парични награди, одговарајќи на прашања од листата за 300. Во друштво на Марко ‘Дај побрзај’ ќе уживаме, учиме и …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!