Дневни Архиви: 15/07/2020 | 09:36

Актерот од „Мерием” и „Сестри” во романтична комедија на Сител

Oд овој викенд на Сител телевизија ќе се емитува нова романтична комедија за нова летна забава и релаксација во овие немирни времиња. “Слатка одмазда” го враќа на малите екрани актерот кој до неодамна го следевме во драмата “Сестри”, а познат и по главната улога во “Мерием”. Во продолжение прочитајте го …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!