Дневни Архиви: 21/11/2019 | 23:08

Видео | Ова е дадилката што тепаше дете денеска во Аеродром

Застрашувачка снимка ја потресе денеска македонската јавност. Ужасна дадилка тепа две годишно детенце во игротеката во ресторанот “Дежа Ву” во скопски Аеродром. Со сила го влече, го седнува во скут, му ја затвора устата, му удира шлаканици, па пак го малтретира под тобоганот… За голема среќа, службата на ресторанот ја …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!