Дневни Архиви: 07/11/2019 | 10:10

Ѕвездите на „Аси“ и „Ѓумуш“ во нова играна продукција на Сител

Нова играна серија на телевизија Сител. Ѕвездите на Аси и Ѓумуш се враќаат на малите екрани, oвој пат во заедничка серија. “Украдено минато” е романтична серија, добитничка на интернационалната награда за најдобра теленовела на фестивалот во Сеул, најдобра актерка и актер на магазинот Sayidaty, како и најдобар актерски пар на …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!