Дневни Архиви: 14/11/2019 | 12:10

Видео | Македонецот во Гранд со ултиматум за неговата мајка

Единствениот Македонец кој во 14-та по ред сезона на најгледаното регионално музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ успеа да ги добие сите можни гласови од членовите на строгото стручно жири, Александар Јосифовски, пред да се пријави за учество ѝ поставил ултиматум на својата мајка. Имено, неговата мајка имала голема желба да …

Повеќе »

Вашата омилена комедија „Пријатели“ од понеделник до петок на МТВ 1

“Friends” е една од најпопуларните серии на сите времиња, која пред 25 години се емитуваше во повеќе од 100 земји. Најгледана телевизиска серија која уште од првата сезона во 1994 година, 30 пати беше номинирана за престижната награда „Еми“, многупати номинирана за „Златен глобус“, и освои други награди и признанија. …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!