Дневни Архиви: 17/11/2019 | 00:04

Видео | Кого апси полицијата во конакот на „Истанбулската невеста“?

Во понеделник (18 ноември), следува нова драматична епизода од популарната семејна драма за “Истанбулската невеста”. Султанката на конакот со нови закани до истанбулската снаа, а таа, храбра и самоуверена, повторно се спротиставува на злобната свекрва. Еден неочекуван атентат и една неочекувана посета во конакот на Боранови. Дали Фарук ќе биде …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!