Почетна / Телевизија / ТВ Лица / Ексклузивно интервју на Боки 13 во подкастот на Стефан Лазаров

Ексклузивно интервју на Боки 13 во подкастот на Стефан Лазаров

Падна договор за најексклузивниот подкаст во историјата на Македонија – 22.04.2024! 🇲🇰

За првпат после 5 години ексклузивно Бојан Јовановски – Боки 13, ќе зборува на сите теми кои се од интерес на јавноста!

Отворено и брутално за тоа што поминал и што се крие зад годините поминати во затвор…

На социјалните мрежи, Стефан Лазаров на овој начин го најави престојното интервју со македонскиот шоумен Боки 13. Што ќе каже Боки за турбулентните години кои ги мина во затвор и низ судските ходиници и какви ексклузивни информации ќе открие за неговата фан публика, останува да гледаме Подкаст со Лазаров и да дознаеме.

22 април, понеделник, ексклузивен подкаст со Боки 13.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Искусниот новинар откри што му пречи кај водителката на Сител

Познатиот искусен и врвен новинар во пензија и поранешен уредник на списанието “Екран”, Тимчо Апостолов, …

error: Содржината е заштитена!