Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Видео | На уникатен начин, МРТ го промовира своето Метео

Видео | На уникатен начин, МРТ го промовира своето Метео

Одлично склопено и со уникатна идеја. Вака изгледа промото на Македонската телевизија кое се однесува на временската прогноза која се емитува по вестите.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нова сезона од талент шоуто „Пат до ѕвездите“ секој петок на Алфа

„Пат до ѕвездите” е музичко талент шоу во продукција на „Арт студио“, кое се емитува …

error: Содржината е заштитена!