Дневни Архиви: 13/05/2023 | 09:43

Британското гејм шоу „Гола привлечност“ за викенд на Канал 5

Нешто сосема ново на малите екрани. Секоја сабота и недела по полноќ на Канал 5 телевизија се емитува британското гејм шоу “Naked attraction”. Шоу во кое се бираат партнери на база на нивната “гола привлечност” и првични инстинкти. Една личност се соочува со шест голи луѓе кои првично се скриени. …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!