Почетна / Сапуници / Ексклузивно во Македонија доаѓа феноменот што го потресе Балканот

Ексклузивно во Македонија доаѓа феноменот што го потресе Балканот

Те сакам. Бескрајно те сакам. Со сето срце, со сета своја душа… Ме излуде со еден поглед, со една насмевка. Почнав да сонувам, постојано да мислам на тебе. Секој ден те гледам. И станувам сé посигурна во љубовта кон тебе. Кога ќе ме погледнеш, почнуваат да летаат пеперутки пред мене, упорно да летаат, а притоа запишувајќи го твоето волшебно име во воздухот.

Ти, само ти си единствениот по кого срцево ми копнее. Ти си како ветар кој нежно ме допира и милува. Ти си сонце кое ме огрева, ти си најубавиот цвет во мојата градина. Ти си ми сé, ти си мојата единствена и незборавна љубов. Ти си мојата среќа, мојот живот. Копнеам по љубовта твоја, копнеам од твоите нежни усни да ги слушнам двата волшебни збора: ТЕ САКАМ!

Немој да те зачудува тоа што сакам да сум твоја принцеза. Затоа што ова е една голема романса, една невозможна љубов, една бескрајна страст меѓу нас двајцата.

Бидете подготвени, народе македонски!

Оваа есен ексклузивно на Сител доаѓа уште една серија од редот на најдобрите. Оваа есен најромантичната приказна што го потресе Балканот, го клекна на колена арапскиот свет и ги сруши сите рејтинзи на гледаност во Латинска Америка.

Оваа есен бидете со Сител затоа што наскоро стартува магичната приказна на серијата феномен!

Само на Сител – феномен од серија !

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Невиден наплив на турски серии во Србија, Бугарија, Хрватска, Босна

Како никогаш претходно, српските телевизии откупуваат и емитуваат турски серии. Ако во Македонија одамна помина …

error: Содржината е заштитена!