Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Соочување на Данела, Шилегов и Камиказа во „Само вистина“

Соочување на Данела, Шилегов и Камиказа во „Само вистина“

Петок е последен ден од изборната кампања за првиот круг од локалните избори, а во “Само вистина” на 15 ти октомври, копјата за главниот град ќе ги „кршат“ Данела Арсовска, Петре Шилегов и Петар Георгиевски.

Кој што ќе вети на последниот ден од кампањата? Дали оваа дебата е пресудна за неопределените?

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

По 10 години, Нина Јанева и Тони Михајловски повторно за сендвичарата

Колку со борбата за рамноправност жените заборавија на својата женственост и дали е убиена машкоста …

error: Содржината е заштитена!