Почетна / МК Сцена / Фото | Каролина директно од Канада сведочи за „леденото доба“

Фото | Каролина директно од Канада сведочи за „леденото доба“

 

Каролина и Михаил – сведоци на циклонската бомба

 

Македонската мега ѕвезда Каролина Гочева минатиот септември стапи во брак со познатиот уметник Михаил Корубин.

 

 

Додека беа во врска, гледавме и се восхитувавме на сликите кои ги објавуваа од местата кои ги посетуваат, а најновите фотографии говорат дека сепак медениот месец, двајцата вљубени решија да го поминат на северноамериканскиот континент.

 

 

Моментално, Гочева се наоѓа во Торонто, Канада од каде објави фотографија на која се гледа замрзнатата вода и студеното време кое го зафати овој континент постновогодишно. По Канада, заминуваат во САД, а веќе од февруари, нашата омилена ја чека полни раце работа со промоцијата на долгоочекуваниот и спектакуларен нов музички албум.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Величествениот супербренд ја продолжува турнејата низ Македонија

Продолжува турнејата на супер ѕвездата Каролина во градовите низ Македонија во организација на маестралната Авалон …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!