Почетна / Сапуници / Романтичарот призна: Сакам да имам секс со Санем, нема лошо во тоа

Романтичарот призна: Сакам да имам секс со Санем, нема лошо во тоа

Џан : „Секој пар успева само кога гледачите се прашуваат дали тие имаат секс зад сцената или во нивниот дом“.

Џан и Демет во моментов ги следиме во „Романтичарот“ како Џан и Санем, а уште за време на снимањата, тој призна дека чувствува привлечност кон колешката и дека нема ништо против од секс со неа.

Тој додаде: „Кои било двајца актери мора да бидат избрани според нивната сексуална желба еден кон друг, во спротивно секое дело што ќе ги обедини, ќе пропадне“.

Како одговор на новинарските прашања, Јаман додаде дека не може да ги сокрие своите чувства кон Демет Оздемир, велејќи дека е опседнат со идејата да води љубов со неа и не се срами да зборува за тоа.

Тој објасни: “Другите колеги актери се вознемирени затоа што ја кажувам вистината. Да кажам што се случува зад сцените на нивните серии, ќе ги разоткриев, но не се мешам во работите на другите”.


Јаман продолжи: “Јас не ја навредив Демет. Ја контактирав и ја објаснив мојата намера и таа разбра. Интимната желба не значи самиот секс, туку серија убави чувства во кои секој е привлечен од другиот, нешто помалку од љубов и повеќе од пријателство “.

Од нејзина страна, Демет Оздемир одговори на изјавите на Џан велејќи: “Мислам дека неговиот јазик го предаде како и обично. Тој не мислеше на тоа што го рече, тој зборуваше за хемија меѓу нас што сите гледачи ја забележаа и не знам како тој го смени значењето, за да стане сексуална желба.”

“Но, добро, Џан е таков, без влакна на јазик. Сексот е друга работа и нема никаква врска со степенот на компатибилност и хармонија меѓу актерите. Kога некој, на пример, игра улога на татко, а јас ја играм улогата на неговата ќерка и ги тераме гледачите да ни веруваат, дали тоа значи дека постои сексуална желба помеѓу нас или јасна хармонија што ги убедила? “.

Демет заклучи: „Бевме компатибилни, а Џан беше добар актер, но немаше емотивна врска меѓу нас, тој е како мој брат и ниту една желба не може да се разгори меѓу браќата и сестрите!“

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Рекорд | „Немирно лето“ ја надмина и „Game of thrones“ на Твитер

Популарната романса за Еда и Ерхан заврши со емитување во Турција. На 8 септември на …

error: Содржината е заштитена!