Дневни Архиви: 24/09/2023 | 19:10

Неделна вечер на Телма со Никол Кидман во психолошки трилер

Вечерва, 24 септември 22.15 часот, Телма – “Пред да заспијам” (Before I go to sleep), мистериозен психолошки трилер од 2014 година Четириесетгодишната Кристин Лукас се буди во кревет со маж кој не го познава, во непозната куќа. Мажот објаснува дека тој е нејзиниот сопруг Бен и дека таа претрпела оштетување …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!