Дневни Архиви: 03/09/2023 | 19:29

Дознајте кога ќе се емитуваат нови сезони од вашите омилени серии

До нашата редакција стигнаа многу прашања во врска со продолженијата на вашите омилени играни серии. ТВ Пакет ве замолува на трпение и воедно ве информира дека престојната есен ќе имате единствена можност да ги следите најновите епизоди од вашите омилени содржини. Па така, многу наскоро очекувајте го стартот на финалната …

Повеќе »

Летни авантури и предизвици во „Golden summer“ на Канал 5

До почетокот на новата сезона од “G carpet”, тимот на емисијата подготви нов адреналистички магазин со летни авантури и предизвици, кој ќе ве доближи до секој еден град, музичка ѕвезда, концерт, настан. Секоја недела во 18:30, заедно со Ивана и Миро од аква паркот во Пробиштип. Дани | ТВ Пакет

Повеќе »

Акции во колумбиското подземје во „Тајниот закон“ на Сител

Ова се жени кои се трудат да останат на вистинската страна, борејќи се на тенката линија меѓу законот и беззаконието. Женски разузнавачки агенти кои работат за полицијата и кои се инфилтрираат во колумбискиот картел во обид да ги соборат нарко босовите и нивните соработници. Нивната работа е далеку од лесна. …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!