Дневни Архиви: 05/09/2021 | 18:20

Фото | За 200.000 евра хонорар, Цеца блесна на снимањето на „Гранд“

Новата сезона од “Ѕвездите на Гранд” започнува во сабота на 18-ти септември. За помалку од две седмици, ќе видиме промени не само во визуелниот изглед на шоуто, туку и во составот на жири комисијата. Како што се зборуваше изминативе денови, Јелена Карлеуша нема да биде повеќе дел од Гранд, а …

Повеќе »

Фото | Вистинското синче на „Шампионот“ наликува на она од серијата

Турскиот актер Толганај Саишман е роден на 17 декември 1981 година во Истанбул, а од рани години започнува да се занимава со манекенство. Победил на неколку натпревари за убавина во 2002 и 2005 година, меѓу кои најзначаен е интернационалниот избор во Јужна Кореја. Македонската публика го памети по главните улоги …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!