Дневни Архиви: 14/09/2021 | 12:00

Ретро | Колективна хипноза кога Касандра дојде во Македонија

Далечната 1997 година… месец октомври. Се случи чудо. Се појави “Касандра”. Засекогаш се промени судбината не само на македонските телевизии, туку и на македонските граѓани кои за прв пат имаа прилика да се запознаат со “Касандра”, серијата која буквално “растури” во гледаност и стана легенда во која народот гледаше спас …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!