Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Фото | За 200.000 евра хонорар, Цеца блесна на снимањето на „Гранд“

Фото | За 200.000 евра хонорар, Цеца блесна на снимањето на „Гранд“

Новата сезона од “Ѕвездите на Гранд” започнува во сабота на 18-ти септември. За помалку од две седмици, ќе видиме промени не само во визуелниот изглед на шоуто, туку и во составот на жири комисијата.

Како што се зборуваше изминативе денови, Јелена Карлеуша нема да биде повеќе дел од Гранд, а на нејзино место доаѓа нејзината лута соперничка Цеца Ражнатовиќ.

Продукцијата на Саша Поповиќ е сигурна дека одличната музичка кариера, искуство и знаење на Цеца ќе влијаат и на кариерите на новите учесници во оваа натпреварувачка шоу програма. Нејзиното присуство во жирито ќе донесе нова енергија во која ќе уживаат и гледачите и учесниците, а оваа сеозна од „Sвездите на Гранд“ според продукцијата ќе биде најгледана досега.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вечерва гласаме за бројот 1 на 145 333 за победа на Мики во „Гранд“

Македонскиот идол Мики Секуловски е еден од најсериозните кандидати за победа во големото музичко талент …

error: Содржината е заштитена!