Дневни Архиви: 08/09/2021 | 22:56

Каролина со песна порача : Честит празник Македонијо! ❤️🇲🇰

Мега ѕвездата од домашен амбиент упати честитка за нашата сакана Македонија. Со малку изменет текст во нејзината позната “За нас”, Каролина го честиташе големиот празник за независноста на Македонија : View this post on Instagram A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) Дани | ТВ Пакет

Повеќе »

Вака започна „Одмазда“ на Канал 5, серија од срцето на Анадолија

Од понеделник до петок на Канал 5 се емитува новата посластица за љубителите на турските класики. Од срцето на Анадолија директно на малите екрани во Македонија пристигна “Одмазда”, една од најнаградуваните серии од последните години. Во продолжение, запознајте го главното сиже на приказната за безвременската љубов на Али и Мави: …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!