Дневни Архиви: 01/09/2021 | 07:41

Видео | Порно од медицинска сестра во живо во српски вести

Директорката на КБЦ Бежанијска коса во Дневникот на РТС на пладне зборувала во живо за коронавирусот и важноста на вакцинацијата, но … во позадина, нејзината колешка не сфатила дека се наоѓа пред камера и дека оди во живо. Па, сосема несвесно почнала да се соблекува. Rts dnevnik u podne, tema …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!