Почетна / Серии / Ова лето, „SAF3“ ќе ги гасат пожарите во топлите ноќи на Сител

Ова лето, „SAF3“ ќе ги гасат пожарите во топлите ноќи на Сител

Новата процедурал серија ја следи елитната единица на Противпожарната служба во Малибу која вклучува специјалци за операции за спасување од опасни и непредвидливи ситуации. По трагичната смрт на лидерот на единицата за спасување, Ериксон станува водич на SAF3.

Креаторот на „Baywatch“, Грегори Bon Бонан, ја конципираше серијата со 20 епизоди заедно со авторот на „Baywatch“, Тај Колинс.

Од понеделник до петок по полноќ следете ја “Сејф 3”, нова американска серија која носи возбудливи разрешници на случаи во топлите Сителови ноќи.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Смртта на Метју Пери ја помрачи куќата во која живеел

Како што веќе објавивме, Метју Пери, најпознат по улогата на Чендлер Бинг во хит серијата …

error: Содржината е заштитена!