Дневни Архиви: 15/04/2019 | 19:24

Фото | Необична понуда – обожавателка го посака Јагиз за ручек

Чаглар Ертугрул, за кого пишувавме, со улогата на Јагиз, богатиот бизнисмен со ледено срце во серијата “Ќерките на Фазилет” успеа да привлече огромна фан база во сите земји каде се емитуваше серијата. Многу од девојките го одбраа бунтовниот и сексипилен Синан, но подеднакво толку го сакаат и Јагиз. Па така, …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!