Дневни Архиви: 19/04/2019 | 19:24

Видео „Ќерките на Фазилет“ | Малата ќе се мажи, големата ја дозна вистината

Модерната играна серија за “Ќерките на Фазилет” наголемо започнува да ги интригира гледачите покрај малите екрани. Неверојатен пресврт во вчерашната епизода најавува низа неочекувани реакции и сплетки во следните, уште повозбудливи епизоди од мелодрамата. Госпоѓата Фазилет не се откажува од намерата да остане засекогаш во богатата вила на Егеменови. Колку …

Повеќе »

ТВ 21 ќе ја емитува последната претседателска дебата пред Изборите

Вечерва во 21 часот на ТВ 21 ќе се одржи последната дебата на претседателските кандидати пред првиот круг на избори, односно пред предизборниот молк кој започнува на полноќ. Што имаат да кажат Силјановска, Пендаровски и Река во последното ТВ соочување? Првиот круг претседателски избори се оддржува во недела од 7 …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!