Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Летни авантури и предизвици во „Golden summer“ на Канал 5

Летни авантури и предизвици во „Golden summer“ на Канал 5

До почетокот на новата сезона од “G carpet”, тимот на емисијата подготви нов адреналистички магазин со летни авантури и предизвици, кој ќе ве доближи до секој еден град, музичка ѕвезда, концерт, настан.

Секоја недела во 18:30, заедно со Ивана и Миро од аква паркот во Пробиштип.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Злате Мехмедовиќ: Кога жена е во ПМС, мажот треба да си пие апчиња!

Дали балканските мажи излегуваат од мода, а нивното место го заземааат современите мажи? Вечна дилема …

error: Содржината е заштитена!