Дневни Архиви: 05/05/2021 | 22:23

Турската драма „Чоџук“ секоја сабота и недела во 21.20 часот на Сител

Нова турска драматична серија на Сител – “Чоџук”. За мајките и нивните деца животот може да претставува голем, но и болен предизвик. Таков е случајот со убавата Акча, ќерка на проститутка, која кога останува бремена, решава нејзиниот син да добие подобра иднина и затоа носи тешка одлука – да го …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!