Дневни Архиви: 04/05/2021 | 11:06

Малечко девојче со големо срце секој ден на Сител во 19:45 часот

„Мојата ќерка“е нова турска драма која ќе се емитува на ТВ Сител секој ден во 19.45 часот. Малата актерка од “Мојот вујко” и “Се викав Мелек” овој пат е “Мојата ќерка” за актерот нам добро познат по улогите во “Браќата”, “Осмиот ден”, “Фатмаѓул”, “Стара приказна”, “Заборави ако можеш” и “Љубов”. …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!