Дневни Архиви: 16/10/2018 | 10:05

Нов полициски процедурал „Смртоносно оружје“ на Телма

На местото на “Готам 3” доаѓа нова американска серија во 20.35 часот Нова американска серија на Телма телевизија. Секоја вечер по завршување на “Топ Тема” ќе се емитува “Смртоносно оружје”, снимена на база на истоимениот филмски серијал во кој глумеа фантастичните Мел Гибсон и Дени Главер. Во новата серија ќе …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!