Дневни Архиви: 03/10/2018 | 20:00

Непосакувана снаа во новата турска серија на Сител

“Ти си само моја”, нова драма од земјата на Босфорот Од вечерва на Сител телевизија во 21 часот започнува новата турска серија “Ти си само моја”. Љубовна драма за двајца млади, чија романса станува забранета поради големите суети и социјални разлики. Нивната приказна ќе покаже колку избрзаните одлуки може да …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!