Дневни Архиви: 18/10/2018 | 09:52

Сега е сè полесно со српските практични жени на Сител

За сите домаќинки – четврта сезона од српската хит емисија Сител телевизија премиерно ни ја носи најновата сезона од познатата српска емисија на малите екрани. Секој работен ден во 12.10 часот, веднаш по пладневните вести се емитува “Практична жена”, емисија која ги советува домаќинките како да си го поедностават животот, …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!