РЕКЛАМИРАЈТЕ СЕ ОВДЕ

Последни новости

Феноменални карикатури на познатите личности

  Некои селебрити фаци ги сакаме, а некои едноставно не! Но кога ќе ги погледнеме низ очите и делата на неколкуте врвни карикатуристи, сите се слатки 🙂     Брус Вилис   Лејди Гага   Вил Смит   Роберт Де Ниро   Мишел Обама   Џим Кери   Бред Пит …

Повеќе »

The Lucky One

20-ти април СреќникотРежија: Скот Хикс (No Reservations, The Boys are Back) Сценарист: Вил ФетерсУлоги: Зак Ефрон, Тејлор Шилинг, Џеј Р Фергусон, Блит Денер, Џо Крест, Роберт Хејс, Камерон Бенфилддрама Главниот лик во овој филм работен според книга на Николас Спаркс е Логан Тибо, војник кој многупати го жртвувал својот живот …

Повеќе »

Хрватска организираше двобој на спикери, ние кога?

  Хрватска организираше двобој на познатите спикери на нивните простори, најдобриот го доби епитетот “Најбрзиот јазик во Хрватска”. Спикерскиот мајстор, човекот препознатлив по документарните филмови и рекламите во Хрватска, Маринко Леш, се натпреваруваше со најдобриот глас во нивниот етер – Барбара Колар. Во “Двобојот на јазиците” Барбара се покажа како …

Повеќе »

Водителката на “Се за љубов” со откриен задник!

Убавата српска водителка, Катарина Шишмановиќ, во една епизода од телевизиското шоу “Се за љубов” гледачите ги почести со убав кадар од својот задник.     За време на снимањето на емисијата што во Србија се емитува на Пинк, а во Македонија на Сител, црниот проѕирен фустан на водителката не можеше …

Повеќе »

Ријана пак сака ќутек, малку и беше она пред 2 години!

“Сакаш да се задеваш кога ќе ме видиш, кажи колку го сакаш моето тело” Пејачката Ријана очигледно има проблем со помнењето, па веројатно затоа брзо заборави се што зборуваше пред две години за тоа како жените никогаш не би требало да им простат на мажите кои ги тепаат.     …

Повеќе »

Црвена месечина 130

Сто и триесетто продолжение од вебновелата “Црвена месечина”     Марија Клара низ солзи продолжи да го чита писмото од Артемио:– Со годините се претворив во манипулативен и болно амбициозен човек. Откако дознав дека Вероника умрела, се заколнав дека никогаш повеќе нема да љубам. Мојот живот го посветив на тоа …

Повеќе »

Разговараме со мајката на “македонскиот Осман”

Лука Алексиќ: “Сега те разбирам мамо зошто си толку уморна по ваква сработена работа…”   Новата серија на Сител телевизија, “Бурни времиња”, ги урива сите рекорди на гледаност. Приказната која ја раскажува серијата ги расплаче сите гледачи, а малиот Осман е оној што ги освои сите. Младиот турски актер кој …

Повеќе »