Почетна / Живот / Снимен секс за време на коњска трка (18+)

Снимен секс за време на коњска трка (18+)

 
Сексот е чин кој се повеќе се практикува на отворени и на јавни места, но и чин кој се почесто е сниман без дозвола и со скриена камера. Оваа снимка веќе со месеци го шокира светот. За време на една коњска трка, парот ужива во секс на отворено гледајќи го натпреварот. Видеото за многумина претставува измама, бидејќи не е можно луѓето покрај нив да останат ладнокрвни при вакво нешто. Критичката маса на YouTube, пак, честопати го постави прашањето дали се работи за момче и девојка, или за момче и момче, а имаше и онакви коишто изјавија дека ова е само еден нормален ден во Норвешка.

Дали ова вас ви изгледа нормално?  
 

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тажна вест | Почина Љубисав Иванов – Ѕинго, првиот човек на Силекс

Во 84та година од животот почина Љубисав Иванов – Ѕинго, поранешен претседател на Фудбалскиот Сојуз …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!