Почетна / МК Сцена / Каролина и Елена со поддршка за лицата со посебни потреби

Каролина и Елена со поддршка за лицата со посебни потреби

 

Потпис за лицата со посебни потреби – заслужуваат среќа!

 

 

Македонските ѕвезди Каролина Гочева и Елена Ристеска со поддршка за лицата со посебни потреби. Не само што делат иста професија и приватно се доста блиски, туку се со слични ставови и хумани повици.

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Лозано: Добивам понуди да пејам и на свадби, но и на погреби и разводи

Скромното момче од Кичево кое пред повеќе од 10 години ја почна својата музичка кариера …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!