Дневни Архиви: 01/11/2021 | 15:05

Пред почетокот на новата 6. сезона, МРТ ве потсетува на „Преспав“

Пред почетокот на најновата, шестта сезона од популарниот домашен ситком “Преспав”, Македонската телевизија ви нуди можност да се потсетите уште еднаш на претходните сезони од серијата. Од 20.15 часот на 1 ноември започнуваат репризните изданија од третата сезона во која гледавме нова директорка на пансионот. Уживаме со “Преспав” и ја …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!